פתרונות שרשרת האספקה: מחסנים

מחסן יכול להיות מורכב,
ה-WMS שתבחרו כדי לנהל אותו- ממש לא!

WarehouseExpert - מערכת ה- WMS לניהול מחסנים של Made4net משלבת לוגיקה והגיון בניהול המלאי במחסן הלוגיסטי

מערכת חכמה לניהול רצפת מחסן חייבת להיות פשוטה לשימוש, קלה ליישום ומתומחרת באופן הגיוני. לכן, יצרנו פתרון שגם גדל יחד אתכם, תומך בחסכון עלויות התפעול, מייעל את העסק ומשפר את שורת הרווח– החל מהיום הראשון.


אצלכם בחברה או בענן, WarehouseExpert של Made4net מתאימה את עצמה לצרכים שלכם

המערכת פותחה במטרה לתמוך במורכבות תפעולית הולכת וגוברת בדור החדש של המחסנים הלוגיסטים, בדרישות השירות הגבוהות של מחסן ממוחשב, בצורך להפוך את שרשרת האספקה ליעילה ומהירה יותר. המערכת ‎משלבת טכנולוגיה מתקדמת עם עשרות שנים של ידע והתמחות בניהול מחסנים, לוגיסטיקה ותהליכים בשרשרת האספקה. 

בנוסף לפונקציונליות הבסיסית הכוללת תהליכי קבלה, פיזור,גלי ליקוט, אריזה, טעינה, ריענון מלאי, ספירת מלאי ושילוח, WarehouseExpert‎ מספקת תכונות ופונקציונליות נוספת באמצעות תבניות ספציפיות לענפי תעשייה וצרכי אחסנה שונים.

אינטגרציה מלאה עם כל מערכת ERP ומערכות לניהול עסקי WarehouseExpert מתאימה את עצמה לבחירות שלכם

יש לנו ניסיון עולמי מוכח עם מערכות ה ERP המוכרות בעולם וגם עם אלה שמוכרות קצת פחות. כשעובדים איתנו, מקבלים פתרון שמרכז את כלל המערכות שתומכות בשרשרת האספקה שלכם במקום אחד.

ציטוטי לקוחות

חדשות ומידע

בלוג

ליקוט קולי

ליקוט הזמנה היא הפעילות היקרה ביותר במחסן. בעזרת שימוש בליקוט קולי, המפעילים מתקשרים עם המערכת המארחת באמצעות מסופון קולי ואוזניות, כדי לקבל ולאשר את הנחיות

קרא עוד »

בואו נדבר...

נשמח לשוחח איתכם על שיפור ויעול שרשרת האספקה שלכם
דילוג לתוכן