כתבו עלינו בעיתונות

חברת "תומר יבוא ושיווק מוצרי מזון" בחרה במערכת WMS של מייד4נט

logo

חברת תומר נוסדה ב-1983 ומאז עוסקת ביבוא ובשיווק מוצרי מזון מכל רחבי התבל – ובהפצתם בישראל. נציגי החברה מקפידים להתעדכן במיטב החידושים והטעמים ולבקר בתערוכות המזון המובילות בעולם. מתוך היכרות עם הקהל הישראלי, הנוהג לטייל בעולם ולחוות את הריחות והטעמים המגוונים.   ב"תומר" שמחים לתת הזדמנות לחך הישראלית להמשיך להנות מאותן חוויות גם בבית. כמו כן, מיטב מוצרי החברה  הינם תחת השגחה של מיטב הכשרויות המובילות ובאישור הרבנות הראשית לישראל. 

חברת תומר מתכננת מעבר למחסן לוגיסטי חדיש ומודרני ומתוך כך בחרה לעבוד בחברת מייד4נט כדי לתת פתרון למחשוב רצפת המחסן הלוגיסטי באמצעות מערכת WarehouseExpert וכן לבצע אופטימיזציה של מסלולי ההפצה  באמצעות מערכת RoutingExpert מבית Made4net.

חברת Made4net עוסקת במתן פתרונות מחשוב בתחום הלוגיסטיקה. החברה הוקמה  בשנת 2002  על ידי מומחים , בעלי שם עולמי, בתחומי ה IT והלוגיסטיקה.  Made4net נוסדה מתוך תפיסת עולם שפתרונות מחשוב בתחום השירותים הלוגיסטיים מצריכים מומחיות וניסיון רב ובשל כך קיים ערך מוסף רב לחברה המתמחה בנישה זו. made4net מפתחת פתרון מלא לתחום הביצועי של שרשרת האספקה הכולל את כל פעילויות ניהול המלאי וההפצה עד לקבלת הסחורה על ידי הלקוח ואישור האספקה. made4net משווקת כיום את מוצריה בכ 30 מדינות והן מופצות ב 18 שפות שונות. החברה פועלת באמצעות סניפים בעולם (ישראל ,ארה"ב, סין , אנגליה וצ'יכיה ) ומכסה באמצעות שותפים עסקיים את כל הגלובוס.  בין לקוחות החברה בישראל ניתן למצוא חברות מובילות כגון  : לילית , ויסוצקי ,קרביץ, בלאדי ,פליינג-קרגו ,בנדא מגנטיק , אוריין , DHL ועוד רבים….

מייד 4 נט מציעה שירותים שונים גם בתצורת מחשוב ענן (SAAS) כך שהמערכת מוקמת ומותקנת על גבי שרתים  של מייד4נט לשימוש הלקוח או על שרת מקומי.