כתבו עלינו בעיתונות

חברת רובינס בחרה במערכת של מייד4נט לניהול המחסן ושרשרת האספקה

חברת "Robins" הLOGO_new1.fw_-1ינה חברה ליבוא ושיווק רהיטים המובילה בישראל, עם רכש של מעל 600 מכולות בשנה. החברה הוקמה בשנת 2008 ומתמקדת ביבוא ריהוט איכותי מכל העולם ושיווקו למעל 200 חנויות רהיטים בכל הארץ .

מחסני החברה ממוקמים במתחם פרדס ביבנה  ובימים אלו מעבירים את המחסן לאתר  חדיש ומודרני הממוקם באשדוד  ויכלול מערכת WMS לניהול ריצפת המחסן וכן מערכת תכנון ואופטימיזציה למסלולי הפצה ואפליקציית נהגים לניווט ואישור אספקה מבית מייד 4 נט .

חברת Made4net עוסקת במתן פתרונות מחשוב בתחום הלוגיסטיקה. החברה הוקמה  בשנת 2002  על ידי מומחים , בעלי שם עולמי, בתחומי ה IT והלוגיסטיקה.  Made4net נוסדה מתוך תפיסת עולם שפתרונות מחשוב בתחום השירותים הלוגיסטיים מצריכים מומחיות וניסיון רב ובשל כך קיים ערך מוסף רב לחברה המתמחה בנישה זו. made4net מפתחת פתרון מלא לתחום הביצועי של שרשרת האספקה הכולל את כל פעילויות ניהול המלאי וההפצה עד לקבלת הסחורה על ידי הלקוח ואישור האספקה. made4net משווקת כיום את מוצריה בכ 30 מדינות והן מופצות ב 18 שפות שונות. החברה פועלת באמצעות סניפים בעולם (ישראל ,ארה"ב, סין , אנגליה וצ'יכיה ) ומכסה באמצעות שותפים עסקיים את כל הגלובוס.  בין לקוחות החברה בישראל ניתן למצוא חברות מובילות כגון  : לילית , ויסוצקי ,קרביץ, בלאדי ,פליינג-קרגו ,בנדא מגנטיק , אוריין , DHL ועוד רבים….

מייד 4 נט מציעה שירותים שונים גם בתצורת מחשוב ענן (SAAS) כך שהמערכת מוקמת ומותקנת על גבי שרתים  של מייד4נט לשימוש הלקוח או על שרת מקומי.