כתבו עלינו בעיתונות

גם פרמייר בחרה לנהל את מחסני החברה באמצעות מערכת WMS של מייד4נט

logoחברת פרמייר ים המלח מעבדות קוסמטיקה הנה יצרנית מובילה של מוצרי קוסמטיקה באיכות גבוהה מים המלח. סדרת המוצרים כוללת מעל 150 פריטים, המיוצאים ליותר מ-62 מדינות שונות . פרמייר מייצרת את מוצריה במפעל שנמצא באזור התעשייה חבל מודיעין בשוהם . ובו מנוהלת כל הפעילות הלוגיסטית השוטפת של החברה. פרמייר בחרה לנהל את מחסני החברה בארץ ובעולם באמצעות מערכת ה WMS של Made4net .

חברת Made4net עוסקת במתן פתרונות מחשוב בתחום הלוגיסטיקה. החברה הוקמה  בשנת 2002  על ידי מומחים , בעלי שם עולמי, בתחומי ה IT והלוגיסטיקה.  Made4net נוסדה מתוך תפיסת עולם שפתרונות מחשוב בתחום השירותים הלוגיסטיים מצריכים מומחיות וניסיון רב ובשל כך קיים ערך מוסף רב לחברה המתמחה בנישה זו. made4net מפתחת פתרון מלא לתחום הביצועי של שרשרת האספקה הכולל את כל פעילויות ניהול המלאי וההפצה עד לקבלת הסחורה על ידי הלקוח ואישור האספקה. made4net משווקת כיום את מוצריה בכ 30 מדינות והן מופצות ב 18 שפות שונות. החברה פועלת באמצעות סניפים בעולם (ישראל ,ארה"ב, סין , אנגליה וצ'יכיה ) ומכסה באמצעות שותפים עסקיים את כל הגלובוס.  בין לקוחות החברה בישראל ניתן למצוא חברות מובילות כגון  : לילית , ויסוצקי ,קרביץ, בלאדי ,פליינג-קרגו ,בנדא מגנטיק , אוריין , DHL ועוד רבים….

מייד 4 נט מציעה שירותים שונים גם בתצורת מחשוב ענן (SAAS) כך שהמערכת מוקמת ומותקנת על גבי שרתים  של מייד4נט לשימוש הלקוח או על שרת מקומי.