כתבו עלינו בעיתונות

גם מקס-סטוק בחרה לעבוד עם מערכת WMS של מייד4נט !

מקס מתפרסת על כ50 סניפים בכל רחבי הארץ, המחזיקים במגוון עצום של פריטים. מגוון פריטים גדול מקטגוריות שונות החל מצעצועים, ילקוטים ותיקים, דרך מגוון אביזרי יצירה וציוד משרדי, כלי בית ומטבח, כלי עבודה וגינה, אביזרים דקורטיביים לאמבטיה, מוצרי חשמל ועוד המון…
סניף הדגל של החברה ממוקם בחיפה בשטח של כ 5000 מ"ר. בשנים האחרונות הרשת צומחת ומתפתחת עם קצב מהיר של פתיחת סניפים חדשים. כיום הרשת מפעילה עשרות סניפים ברחבי הארץ כאשר רוב החנויות הן חנויות גדולות ומרווחות הממוקמות בעיקר במתחמי קניות פתוחים )בסגנון BIG ובאזורי שופינג מובהקים(.
בנוסף הרשת מפעילה 2 תתי רשת המפעילות חנויות קטנות יותר מקס 10 שכל פריט נמכר עד 10 ש"ח בלבד ומקס 20 שכל פריט נמכר עד 20 ש"ח בלבד.
האתר הלוגיסטי החדש החדש בקיסריה אוכלס בספטמבר 2017 והחברה בחרה למחשב את רצפת המחסן עם מערכת ה- WMS של made4net . לחברה אתר לוגיסטי נוסף באור עקיבא והכוונה למחשב גם אותו .

מקס-סטוק

חברת Made4net עוסקת במתן פתרונות מחשוב בתחום הלוגיסטיקה. החברה הוקמה  בשנת 2002  על ידי מומחים , בעלי שם עולמי, בתחומי ה IT והלוגיסטיקה.  Made4net נוסדה מתוך תפיסת עולם שפתרונות מחשוב בתחום השירותים הלוגיסטיים מצריכים מומחיות וניסיון רב ובשל כך קיים ערך מוסף רב לחברה המתמחה בנישה זו. made4net מפתחת פתרון מלא לתחום הביצועי של שרשרת האספקה הכולל את כל פעילויות ניהול המלאי וההפצה עד לקבלת הסחורה על ידי הלקוח ואישור האספקה. made4net משווקת כיום את מוצריה בכ 30 מדינות והן מופצות ב 18 שפות שונות. החברה פועלת באמצעות סניפים בעולם (ישראל ,ארה"ב, סין , אנגליה וצ'יכיה ) ומכסה באמצעות שותפים עסקיים את כל הגלובוס.  בין לקוחות החברה בישראל ניתן למצוא חברות מובילות כגון  : לילית , ויסוצקי ,קרביץ, בלאדי ,פליינג-קרגו ,בנדא מגנטיק , אוריין , DHL ועוד רבים….

מייד 4 נט מציעה שירותים שונים גם בתצורת מחשוב ענן (SAAS) כך שהמערכת מוקמת ומותקנת על גבי שרתים  של מייד4נט לשימוש הלקוח או על שרת מקומי.