כתבו עלינו בעיתונות

אווא קפה בחרה במערכת RoutingExpert של מייד4נט לתכנון ואופטימיזציה של מסלולי הפצה

אווא קava-coffeeshop-Verפה איכות בע”מ הינה חלוצת מהפכת הקפה האיכותי בישראל, החברה נוסדה בחיפה בשנת 1941 .החברה היא המובילה בישראל בייצור, שיווק והפצה של קפה ומוצרי קפה, תה וחליטות, מכונות קפה ואביזרי קפה (הן לתחום הקר והן לתחום החם), מטחנות קפה, מוצרים נלווים ומשלימים וכיוצ“ב כמו כן החברה הינה חברה עתירת ניסיון בשיווק מותגי קפה מובילי שוק מרומא, איטליה, Danesi Caffe ו- Tazza D’oro.. ועוד…

לאחרונה עברה החברה למתחם חדש הכולל מפעל קלייה מהמשוכללים והמודרניים בארץ, מעבדות, מרכז הדרכה, משרדים, מרכז לוגיסטי ומרכז שירות טכני. החברה בחרה לבצע את ההפצה של מוצריה בקרב כ 1800 לקוחותיה באמצעות מערכת התכנון והאופטימיזציה RoutingExpert של מייד4נט.

חברת Made4net עוסקת במתן פתרונות מחשוב בתחום הלוגיסטיקה. החברה הוקמה  בשנת 2002  על ידי מומחים , בעלי שם עולמי, בתחומי ה IT והלוגיסטיקה.  Made4net נוסדה מתוך תפיסת עולם שפתרונות מחשוב בתחום השירותים הלוגיסטיים מצריכים מומחיות וניסיון רב ובשל כך קיים ערך מוסף רב לחברה המתמחה בנישה זו. made4net מפתחת פתרון מלא לתחום הביצועי של שרשרת האספקה הכולל את כל פעילויות ניהול המלאי וההפצה עד לקבלת הסחורה על ידי הלקוח ואישור האספקה. made4net משווקת כיום את מוצריה בכ 30 מדינות והן מופצות ב 18 שפות שונות. החברה פועלת באמצעות סניפים בעולם (ישראל ,ארה"ב, סין , אנגליה וצ'יכיה ) ומכסה באמצעות שותפים עסקיים את כל הגלובוס.  בין לקוחות החברה בישראל ניתן למצוא חברות מובילות כגון  : לילית , ויסוצקי ,קרביץ, בלאדי ,פליינג-קרגו ,בנדא מגנטיק , אוריין , DHL ועוד רבים….

מייד 4 נט מציעה שירותים שונים גם בתצורת מחשוב ענן (SAAS) כך שהמערכת מוקמת ומותקנת על גבי שרתים  של מייד4נט לשימוש הלקוח או על שרת מקומי.